Ogloszenie w Imieniu organizatora.

Poradnia U-Clinic oferuje bezpłatną i poufną terapię online w języku polskim dla każdego, kto w związku z pandemią COVID-19 odczuwa niepokój, stany depresyjne, cierpi na jakieś schorzenia zdrowotne, nadużywa alkoholu, cierpi z powodu izolacji.

Usługa jest świadczona przez wykwalifikowanych akredytowanych psychoterapeutów w języku polskim.

Co oferujemy:

  • 6 bezpłatnych terapii online dla osób dotkniętych COVID 19. Serwis bezpłatny planowany jest do końca lipca 2020 r.
  •  Aby skorzystać z tej usługi, musisz zarejestrować się online i wypełnić zgodę tutaj: https://together-razem.org/pl/teleasysta/ i wybrać z menu opcję „Bezpłatna terapia” lub możesz zadzwonić do naszego biura i się zarejestrować 021 4395588.  Rejestracja telefoniczna jest czynna w poniedziałek od 9.00 do 18.00, w środę od 9.00 do 18.00 oraz w czwartek od 10.00 do 17.00.
  •  Klienci muszą mieć dostęp do smartfona, laptopa, iPada / tabletu lub komputera PC, ponieważ korzystamy z bezpłatnej, łatwej w obsłudze aplikacji wideo -telefonicznej Skype lub Zoom.
  •  Klienci muszą z min. 48-godzinnym wyprzedzeniem powiadomić o odwołaniu/przesunięciu terminu, w przeciwnym razie stracisz bezpłatną sesje.
  •  Wspieramy tylko osoby z łagodnymi do umiarkowanych problemami ze zdrowiem psychicznym, np. problemy z lękiem, stresem, łagodną do umiarkowanej depresji, nadużywanie substancji  itp.
  • Jeśli przeżywasz kryzys psychiczny, zadzwoń na bezpłatny numer do Samarytan po ang. 116 116 lub napisz SMS na numer 086 1800 280 (usługa smsowa tylko)
  •  To nie jest interwencja kryzysowa.  Jeśli Tobie lub  komuś kogo znasz, grozi samobójstwo lub samookaleczenie, w czasie kryzysu powinieneś natychmiast skontaktować się z lekarzem ogólnym GP lub z odziałem ratunkowym najbliższego szpitala lub zadzwoń pod numer 999