Coraz większą popularnością cieszą się salony kosmetyczne,co chwila dowiadujemy się, że ktoś w naszej okolicy otworzył  nowy salon urody. Główną zaletą tego biznesu jest fakt, iż coraz więcej kobiet decyduje się na skorzystanie z ich usług.

Dlaczego salon? – To pierwsze, co przyszło mi do głowy co chciałabym robić i nie będzie praca a zajęciem które zapewni mi finansowe wsparcie i zadowolenie z wykonywanego zawodu.

Dziś jestem osobą fizyczną, prowadzącą własną działalność i nie wyobrażam sobie, abym mogła robić coś innego

Salon znajduje się w małym miasteczku Blarney. Ludzie znają się nawzajem. Świetnie funkcjonuje tutaj poczta pantoflowa. Wystarczy, że komuś się u mnie spodoba, to zaraz przekazuje znajomym. Do tego, gdy zaczynałam, konkurencji niemal nie było .Teraz już jest, ale zdążyłam zdobyć zaufanie klientów . W branży jestem od prawie siedmiu lat i była to ciężka droga  zanim otworzyłam swój własny salon. Dużym wsparciem była dla mnie rodzina i przyjaciółka ale udało się.

Po czterech latach które jestem w Blarney  postanowiłam zmienić lokal na większy i od 1-go Maja będziemy dwie w salonie który znajduje się ulice dalej  . Głównie świadczymy usługi takie jak manicure, pedicure, shellac manicure , paznokcie żelowe oraz kosmetykę i depilację oraz przedłużanie rzęs . Jakie plany na przyszłość ?

Kolejne szkolenia i ciężka praca nic nie przychodzi łatwo a ja lubię to co robię.  W tym zawodzie trzeba cały czas się uczyć żeby nadążyć za nowościami. Pracuje na kosmetykach i produktach renomowanych firm bo dla mnie ważna jest jakość . Do każdej klientki podchodzę indywidualnie i staram się sprostać ich potrzebom .

Jest to ciężka praca mimo że nie wygląda na taką .  Pracuje pięć dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych i  okres wakacyjny oraz świąteczny praktycznie zajęty praca że nie ma szans na czas  wolny czy odpoczynek . Ja mimo zmęczenia lubię to co robię i nie zamienię swojej pracy na żadną inną.   Każda z nas zasługuje na to żeby czuć się pięknie . Jak poprawić sobie humor i miło spędzić czas? Wystarczy wyjść z domu i udać się do ulubionego salonu kosmetycznego . Czasami drobny zabieg tj. Regulacja brwi czy manicure hybrydowy sprawi że znów czujemy się lepiej . Czasami zabiegani,  zapracowani zapominamy o sobie i swoich potrzebach . Niewiele trzeba żeby to zmienić. Pozdrawiam i życzę cudownego słonecznego tygodnia i do następnego biznesu z MyCork !!!

Beauty Studio
Diamond Nails

17 Shamrock Terrace
Blarney co.Cork
0858641545
facebook .com/diamond.nailsalon

Info@diamondnailssalon.ie