Reklama

czerwiec, 2019

09cze9:00 amFriendship Run

Więcej

Szczegóły wydarzenia

We would like to welcome everyone to our „Friendship Run” taking place in Ballincollig.We invite you to come along with family and friends.You can run but jogging and walking is also fine.We foresee drinks and some sweets for all participants,and some brillant prizes for the winners! Hope to see you there 🙂

Zapraszamy wszystkich na Bieg Przyjaźni w Ballincoling. Zachęcamy do udziału całe rodziny. Można biec, truchtac lub przespacerowac 🙂 Dla wszystkich biorących udział napoje i słodkie przekąski. Dla zwycięzców nagrody 🙂 Zapraszamy wszystkich serdecznie 🙂

Spotykamy się o godzinie 9 rano na parkingu za szkołą Scoil Barra, tutaj link do mapy:
https://goo.gl/maps/KzoLsXUebX12
Możesz również w mapach goole wpisać następujący kod: V9RV+H6

Trasa ma 5 km długości. Bieg odbywa się w The Regional Park, Ballincollig. Trasa prowadzi głównie przez asfaltowe ścieżki ale znajdą się odcinki pokryte żwirem i drewniane mosty. Niektóre sekcje trasy mogą gromadzić błoto, liście i kałuże po deszczu.

Trasa jest bardzo płaska i składa się z dwóch okrążeń zgodnie z ruchem wskazówek zegara, rozpoczyna się i kończy na końcu Innishmore Lawn, za kościołem Church of Christ Our Light.
Pamiętaj, że nasz bieg odbywa się na ogólnodostępnym terenie. Postaraj się aby nie zakłócać wypoczynku innym użytkownikom parku i spraw, że wszyscy będą cieszyć się wydarzeniem.

Bieg Przyjaciół to przede wszystkim zabawa i jest organizowany przez wolontariuszy. Chcemy, aby bieg był tak bezpieczny, jak to możliwe. Podczas biegu uważaj na nierówne powierzchnie – na trawie lub na asfalcie. Uważaj na rowerzystów, innych biegaczy, pieszych, dzieci, psy i inne zwierzęta, pojazdy oraz inne przeszkody.
Pamiętaj, aby rozgrzać się przed biegiem.
Jeśli zobaczysz biegacza którego stan budzi twój niepokój, zatrzymaj się i udziel mu pomocy tak szybko, jak to możliwe.

Do zobaczenia na mecie!

Czas

(Niedziela) 9:00 am

Lokalizacja

Ballincollig Regional Park

V9RV+H6 Ballincollig, County Cork

Organizator

MyCork Association

Obserwuj Nas

Reklama

Kalendarz

Brak wydarzeń na tej liście w tym czasie

X