Reklama

kwiecień, 2019

25kwi7:00 pmJak troszczę się o siebie?Prowadzi: Karolina Zygmunt

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapisy: Iwona 0873334597
Zapraszamy na kolejne spotkanie ze wspaniałą Karoliną Zygmunt. Tym razem zastanowimy się i znajdziemy sposób na to jak troszczyć się o siebie.Przypomnę,że prowadząca spotkanie Karolina to pełna pozytywnych wibracji dziewczyna, której najwięcej energii daje praca z ludźmi. W Polsce Karolina spełniała się jako nauczycielka języka angielskiego. Od przyjazdu do Cork w 2006 roku jej droga zawodowa obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji, które ją samą niejednokrotnie zaskakiwały. Jedno jest pewne – każde doświadczenie było niesamowicie cenne i pomogło Karolinie odkryć coraz to nową cząstkę samej siebie, a ludzie których miała szczęście spotykać na swojej drodze bardzo jej w tym pomogli. W 2015 roku Karolina zaczęła w Cork intensywne szkolenie dla trenerów rozwoju osobistego, które całkowicie zmieniło jej spojrzenie na świat i samą siebie. Na własnej skórze przetestowała narzędzia, które, po latach wątpienia we własną wartość, uczyniły z niej osobę pewną siebie i świadomą swoich mocnych stron, które teraz na co dzień wykorzystuje. Wiedza którą nabyła pozwala jej żyć bardziej świadomie i podejmować właściwe decyzje. W ciągu ostatnich 4 lat Karolina przeprowadziła ponad 130 godzin warsztatów rozwoju osobistego (w ramach programów „Bez granic – międzynarodowe doświadczenie zawodowe kluczem do aktywizacji młodych osób”, realizowanego przez szczecińską Zachodniopomorską Grupę Doradczą w partnerstwie z Centrum Together-Razem; „Our sense of being Together” ufundowanego przez Cork Equal and Sustainable Communities Alliance (CESCA), oraz „Happiness Club” w Together-Razem, którego jest pomysłodawczynią). Karolina współpracowała też z organizacją Dress for Success, gdzie podczas indywidualnych sesji coachingowych wspierała kobiety powracające na rynek pracy.Kochani warsztaty są bezpłatne, a jedyną rzeczą jaką trzeba zrobić to przyjść i nakarmić Karolinę swoją energią.
Moi drodzy zostało kilka wolnych miejsc więc osoby, które pragną wziąść udział w spotkaniu proszę o kontakt Iwona 0873334597
Bardzo dziękuję jak będziesz miał chwilkę to bardzo poproszę o utworzenie. Jeszcze raz buziaki dla Was wszystkich i mokrego dyngusa.

Czas

(Czwartek) 7:00 pm

Lokalizacja

THE BLACKROCK INN

THE BLACKROCK INN, Mahon Golf Course, Skehard Road, Cork

Organizator

MyCork Association

Obserwuj Nas

Reklama

Kalendarz

Brak wydarzeń na tej liście w tym czasie

X