Reklama

grudzień, 2018

08gru7:00 pmSławomirKoncert w Cork

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Sławomir w The Crane Lane Theatre, Cork

-Bilety-
Już 8 grudnia zapraszamy do The Crane Lane Theatre na koncert niekwestionowanej gwiazdy ostatnich miesięcy. Charyzmatyczny, przesympatyczny i niezwykle żywiołowy Slawomir zawita do Cork! Bilety w cenie 30/35 euro dostępne będą w większości polskich sklepów oraz online /ilość ograniczona!!
Nie może Was tam zabraknąć, widzimy się pod sceną!

start: 20.00
wjazd: 19 00
miejsce: The Crane Lane Theatre, Cork

Sławomir – twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej „Maczeta” oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność. To właśnie na Long Island, w barze, w którym śpiewał , poznał swoją obecną żonę kościelną i muzę Kajrę. Po powrocie do Ojczyzny, wszystkie uciułane dolary poszły na pierwszy teledysk pt. „Megiera”. Był to pierwszy singiel na rynek Ojczysty. Budżet klipu przekroczył 15 000 $. W teledyskach Sławomira występują największe gwiazdy. Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz legendarna Grupa Vox.
Aktualnie Sławomir kontynuuje trasę koncertową promującą debiutancki album, oprócz wielu koncertów w Polsce, odwiedzi też fanów w całej Europie.

Czas

(Sobota) 7:00 pm

Lokalizacja

The Crane Lane Theatre

Phoenix St, Centre, Cork

Obserwuj Nas

Reklama

Kalendarz

Brak wydarzeń na tej liście w tym czasie

X