Reklama

marzec, 2019

07mar7:00 pmTechniki i ćwiczenia oddechowe pomocne w życiuMetamorfoza z MyCork

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Oddech jest Życiem. Jest z Nami od momentu narodzin aż do śmierci, Oddech może być dobrym przyjacielem kiedy chcemy uspokoić umysł. Może być drogą do poznania siebie i swoich pragnień. Może być też formą terapii kiedy chcemy uwolnić zastygłe w ciele emocje i blokady. Na tym spotkaniu poznamy techniki i ćwiczenia oddechowe pomocne w codziennym życiu. Nauczymy się jak oddech może wspomagać relaksację i uwalniać od napięć i stresu.
Warsztaty poprowadzą:
Jolanta Szalecka z którą mieliśmy już przyjemność się spotkać. Od 14 lat zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym. Ma holistyczne podejście do człowieka i jego potrzeb. Od lat propaguje zdrowy styl życia. Rozpowszechnia informacje na temat oczyszczania i odżywiania organizmu, technik oddechowych, medytacji, pozytywnego nastawienia do siebie i świata. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Technik oddechowych uczyła się od Joy Manne i Michała Godlewskiego oraz
Dr Maja Skowron-Grześkowiak, która jest doktorem nauk o kulturze fizyczne. Specjalizuje się w psychologicznych czynnikach wpływających na aktywność fizyczną i odchudzanie. Ponadto posiada tytuł specjalisty do spraw żywienia, certyfikat trenera personalnego ze szczególnym uwzględnieniem sportów siłowych oraz jest absolwentką studiów podyplomowych z dziedziny psychodietetyki. Prywatnie-zapalona harcerka, działaczka społeczna a od listopada 2017 także mama małego Konrada.
Prosimy o zabranie ze sobą mat, koców i luźnej odzieży
Serdecznie zapraszamy

Czas

(Czwartek) 7:00 pm

Lokalizacja

Togher Scout Hall

Togher Scout Hall, Tramore Road, Cork, Ireland

Obserwuj Nas

Reklama

Kalendarz

Brak wydarzeń na tej liście w tym czasie

X