Nasze-chleby-1.png

BIURO TŁUMACZEŃ w MyCork Association

Potrzebne Ci tłumaczenie dokumentów? Aktu urodzenia, małżeństwa, zgonu, innego pisma urzędowego, tłumaczenia dokumentacji  medycznej?
Biuro Tłumaczeń MyCork Association wykonuje profesjonalne i niedrogie usługi w zakresie tłumaczeń dokumentów. Specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów urzędowych  z języka polskiego na język angielski i vice versa.

W jaki sposób można dostarczyć dokument do przetłumaczenia?
 
1. Osobiście
 
do Biura MyCork Association
(unit 21a, Penrose Wharf, Cork, tel.  089 202 54 88 )
w poniedziałki i czwartki w godzinach 10:00-12:00
 
2. Mailem
 
Prosimy zeskanować oraz przesłać w załączniku dokumenty do tłumaczenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w celu oszacowania czasu wykonania zlecenia oraz ostatecznego kosztu usługi.
Uwaga: przesyłając dokumenty do wyceny, w treści wiadomości należy podać:
Dane kontaktowe: Imię i nazwisko oraz numer telefonu
Cel tłumaczenia: sprecyzować w jakim urzędzie/instytucji będzie używany dokument
W ciągu 24h odpiszemy Państwu podając ostateczny koszt oraz czas realizacji zlecenia, wraz ze  wskazówkami dotyczącym sposobu opłaty oraz możliwości odbioru przetłumaczonego  dokumentu.
 
Przypominamy, iż jako organizacja non profit zdobyte środki przeznaczamy na cele statutowe – realizację misji i zadań organizacji. Pozwalają one również utrzymać biuro i rozwijać nowe projekty.