logo-reklamy-poziom2.png

Zespół MyCork

MYCORK.

Prezes
Izabela Krygiel-Kozłowska

 

V-ce Prezes/Skarbnik/Advert
Adam Oleś

8 lat w Stowarzyszeniu. Śląska krew, fan bluesa, rocka i swojej 4 letniej córki. Organizator Biesiad Śląskich, Szant oraz wszelkich koncertów typu Jam Session w Cork. Hobby: gitara, rower, stolarstwo, podróże, fotografia, historia.

Sekretarz
Lilia Maciejewska
Lilia Maciejewska

Ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Opolskim. Od wielu lat zaangażowana w rozwój organizacji polonijnych w Cork. Koordynator wielu imprez integracyjnych a także promujących polską kulturę i tradycje.

 

Członek Zarządu/Public Relations
Gertruda Anisiewicz
Gertruda Anisiewicz

Charakteryzuje ją sumienność i zaangażowanie w realizowane projekty. Przejawia inicjatywę i kreatywność w nowych rozwiązaniach. Jest przebojowa, systematyczna i obowiązkowa. Jej hobby to rowerowe przejażdżki.

Redaktor Naczelny:
Wioleta KosiakWioleta Kosiak

W Irlandii od niedawna co daje jej świeżość spojrzenia na Szmaragdową Wyspę. Entuzjastka dobrej książki, filmu i podróży "bez biura podróży". Zachwyt nad irlandzkimi pejzażami łączy z pasją do rękodzieła. Przejawy tego ostatniego ewidencjonuje na blogu www.tysiacoczekiwloczek.blogspot.com. Z wykształcenia socjolog i magister zarządzania. Nie praktykuje zawodowo ale kocha obserwacje.

Stan posiadania rodzinnego: córka, dwa psy (rasy irlandzki seter angielski) i Lekko Udomowiony Mężczyzna.

Członkowie Zarządu/Web Developers
Joanna i Grzegorz Topolewscy

Joanna jest z wykształcenia biologiem, z zamiłowania zaś webdeveloperem. Interesuje się webwritingiem, UX i UI oraz fotografią. Jest także pasjonatką literatury fantasy i ogromną fanką twórczości Terry'ego Pratchett'a.

Grzegorz jest z wykształcenia technologiem biomateriałów medycznych i systemów informatycznych. Web design traktuje jako hobby, woli bowiem zajmować się programowaniem (PHP, JS, MySQL i tym podobne). W wolnych chwilach zaczytuje się książkami fantasy, zwłaszcza tymi autorstwa R. A. Salvatore.

Członek Zarządu
Artur Kosiak

48 lat, dużo za sobą i jeszcze więcej przed. Kocha jeść żonę córkę i rodzinę i.. docenia znaczenie przecinków w życiu. Miłośnik kendo I wszelkiego rodzaju japońszczyzny. Lubi czytać i fotografować. Psiarz... doskonale wytresowany przez dwa setery. Z poważniejszych zagadnień od dwóch lat zaangażowany w działalność wolontaryjną.