“Trzy Sumienia” to książka która zawiera w sobie elementy thrillera, przygody, sensacji czy kryminału. W czasach kiedy modne jest przejaskrawianie rzeczywistości, wyróżnia ją szczera i prosta narracja, przedstawiająca prawdziwy obraz życia polskiej ulicy. Mimo to przy żadnej z jej stron nie można się nudzić. Powieść  ta wciąga bez reszty i czyta się ją jednym tchem. Opowiada ona o trójce młodych przyjaciół uwikłanych w konflikty z prawem. Są oni włamywaczami, czym zajmują się profesjonalnie i w sposób zorganizowany, a przemoc  i narkotyki to chleb powszedni w ich środowisku. Autor w swej książce dogłębnie przedstawia charakter każdego z  bohaterów i przenosi nas w świat ich przygód. Oprócz głębokich refleksji, można też znaleźć tam spore dawki humoru i wszystko to sprawia, że “Trzy sumienia”  to naprawdę nietuzinkowa lektura.

           Autorem “Trzech sumień” jest Gober , który od dawna już mieszka i tworzy w irlandzkim mieście Galway. Oprócz pisania zajmuje się on też muzyką (głównie hip-hop) i ma w swym dorobku wiele ciekawych płyt w tym “Dwa Głosy”, którą nagrał wraz z Dj Gondkiem, jako skład STYL I STYKA i która ściśle związana jest z tematem “Trzech sumień”.

         Książka “Trzy sumienia” już jakiś czas sprzedaje się w księgarniach w Polsce i można ja również nabyć online, a od lutego 2018 znalazła się też w większości polskich sklepów w Irlandii. Nakład jest  ograniczony, także zachęcamy do nabycia własnego egzemplarza.