Gabinet stomatologiczny bez bólu i bez stresu.
Kompleksowe, bezbolesne i przyjazne pacjentom leczenie zębów.


Leczenie stomatologiczne dla wielu wciąż wiąże się ze strachem i oporem, dlatego ważne jest żeby wybrać dla siebie gabinet, w którym będziemy czuć się komfortowo i do którego będziemy wracać bez strachu .
 

Perfect Smile Katarzyna Dolata Dentist nowo  otwarty gabinet stomatologiczny świadczy usługi prywatne jak I również w ramach Medical Card.
Dzięki korzystaniu z zaawansowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego i najnowszych technologii Perfect Smile  świadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.


Tylko dobrze wykształcony stomatolog może zapewnić swoim pacjentom komfort oraz najwyższą jakość leczenia. Tak jest w przypadku Pani Kasi która z pasją wykonuje swoją pracę i do każdego pacjenta jest wyjątkowo cierpliwa oraz profesjonalna.

Zdrowy, piękny uśmiech? Teraz jest w zasięgu ręki. Wystarczy odwiedzić gabinet stomatologiczny Perfect Smile. Świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii estetycznej, higieny i profilaktyki, wybielania zębów, i wiele innych.
Bardzo miła obsługa i można liczyć na profesjonalna poradę .

Pani Kasia przyjechała do Irlandii w 2007 roku a od trzech lat zajmuje się stomatologia. Jej praca to jej pasja a w planach na przyszłość kolejny gabinet oraz rozszerzenie usług oraz cały czas poszerzanie wiedzy oraz kolejne szkolenia i kursy gdyż w tym zawodzie nie można nawet na chwilę się zatrzymać to usłyszałam w rozmowie z Panią stomatolog.

Polecam to miejsce, 100% rekomendacji. Do zobaczenia w kolejnym wspieramy polski biznes z MyCork.

 

Unit 18
Westside Centre
Model Farm Road
Cork

Tel:0214336600
Mob: 0894190100
E-mail: kadentdolata@gmail.com

Perfect Smile

Unit 18 Westside Centre Model Farm Road Cork