Moi kochani.

Jak wiecie, ponieważ pisałam już o tym, a wy oczywiście uważnie czytacie, rozpoczeliśmy cykl pięciu spotkań z Karolina Zygmunt w ramach programu Metamorfozy z MyCork. Jedno już się odbyło 28 lutego, a kolejne przed Nami, ale o tym co będzie za momencik.

Teraz napiszę kilka słów co było, a tak naprawdę co się wydarzyło.  Jak pamiętacie temat pierwszego spotkania brzmiał “Na drabinie życia. Dokąd zmierzasz” , Celem tych zajęć było zapewnienie uczestnikom przestrzenie do odkrycia samych siebie, a narzędzia ,które Karolina przygotowała do tego celu miały pozwolić wszystkim zatrzymać się na chwile i spojrzeć na swoje życie z całkiem nowej perspektywy. Czy to się udało?Mogę powiedzieć tylko tyle, że zajęcia były bardzo emocjonujące i sprawiły, że wielu osobom otworzyły się oczy na pewne aspekty swojego życia, które należałoby zmienić. Ja osobiście odnalazłam swoją drabinę po której będę się wspinać, wykorzystując doświadczenie jakie zdobyłam na tych zajęciach. Myślę, że reszta wspaniałych osób, które były na tych zajęciach również przetasowały swoje wartości, aby móc z dumą i podniesioną głową kroczyć dalej przez świat. Dużo się działo, ale było pięknie i mądrze. Nikt nikogo nie oceniał, a wręcz przeciwnie, każdy chłonął wypowiadane słowa w celu wyciągnięcia odpowiednich wniosków i znalezienia właściwej drogi. Ogromny szacunek i podziękowania składam na ręce Karoliny w imieniu wszystkich uczestników i swoim własnym.

Wybieram się na następne warsztaty z wieloma osobami, które brały udział w poprzednich. odbędą się one             28 marca w pubie Blackrock Inn o godzinie 19. Poprowadzi je oczywiście wspaniała, utalentowana i przesympatyczna Karolina Zygmunt, a tematem przewodnim będzie “Ja na rynku pracy. Co mam czego nie mają inni”.