Moi drodzy. Od spotkania z Panią Małgorzatą Krzymańską, coachem o holistycznym podejściu do życia, ekonomistką, politolożką i mediatorem upłynęło już trochę czasu gdyż odbyło się ono 18 października w ramach projektu Metamorfoza z MyCork. Dlaczego piszę o nim teraz? Po pierwsze dlatego, że nie miałam jeszcze okazji podziękować Pani Małgorzacie za to, że zechciała podzielić  się z nami swoimi doświadczeniami i wskazać odpowiednią drogę, którą chcemy podążać. Po drugie chcę przekazać Wam kilka słów, które do Was kieruje podając w skrócie przepis na metamorfozę swojego wnętrza.

„Dziękuję Wam za czwartkowe spotkanie, gdzie mam nadzieję uporządkowałam wasze myśli, ukierunkowałam i być może tchnęłam ideą w zrozumieniu czym jest życie i jego sens. Możesz osiągnąć to czego zapragniesz pod warunkiem, że nazwiesz swoje marzenia i z zaangażowaniem podejmiesz się działania. Wiem, że wiele potrafisz, że zebrałaś doświadczenia. Teraz czas na pasję, odwagę i odpowiedzialność w działaniu oraz konsekwencję. Jeśli pojawi się zwątpienia, raz jeszcze skonfrontuj się z marzeniami, doceń ludzi których spotykasz, uszanuj czas i miejsce. Oto w skrócie przepis na metamorfozę swojego wnętrza. Metamorfoza to odkrycie siły do działania w pasji z zaangażowaniem i z sensem. Nie ma jak marzenia,które otwierają i nadają kierunek i koloryt życiu. Krokiem w świadomości jest wdzięczność za to co już jest. Z wdzięcznością, która otwiera pełnię życia sprawia, że to, co mamy, wystarcza. Potrafi zamienić chaos w porządek, opór w akceptację, niepewności w klarowność! Jak mówi Melody Beattie “wdzięczność nadaje sens przeszłości, przynosi pokój dzisiaj i tworzy wizję jutra”. Dziękuję i zapraszam.”

Po  trzecie pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli przy organizacji spotkania, ale największe podziękowania należą się Wam kochani za to, że znaleźliście czas i chęci na to, aby uczestniczyć w tak wyjątkowym przedsięwzięciu. Wiem jakie to trudne postawić ten pierwszy krok, a jednak pokazaliście tak licznie przybywając, że można i warto walczyć o siebie, swoje marzenia i szczęście, którym można się dzielić ze swoimi bliskimi. Mam ogromną nadzieję, że Pani Małgorzata zaszczyci Nas jeszcze swoją osobą , a tymczasem można się z Nią kontaktować pod adresem: małgorzata.krzymanska@coachsystemowy.pl

Moi kochani chciałam przypomnieć wszystkim, że projekt Metamorfoza z MyCork to nie tylko spotkania ze specjalistami, które mają na celu pomóc Wam odnaleźć właściwy kierunek, ale również idea która ma pomóc w zmianach naszych nawyków żywieniowych, aktywować, a przede wszystkim umożliwić Nam dzielenie się swoimi doświadczeniami z różnych dziedzin naszego życia. Pamiętajcie, że nikt nie jest sam, a im więcej głów tym więcej pomysłów i większa motywacja do działania. Zachęcam Was do dołączenia do naszej grupy na facebooku  Metamorfoza z MyCork. Tam możemy dzielić się swoimi postępami, zwątpieniami i małymi zwycięstwami, które prowadzą do celu.

Kolejne spotkanie już niebawem. Odbędzie się ono 15 listopada. O szczegółach poinformujemy wkrótce. Tym razem pomówimy o oczyszczaniu organizmu, jego metodach, w jakiej kolejności oczyszczać organy wewnętrzne,jak i kiedy najlepiej się za to zabrać, o ziołach i owocach wspomagających ten proces i jak  można ograniczyć wchłanianie toksyn do naszego organizmu. Wykład poprowadzi wspaniała Jola Szalecka, która mam takie wrażenie wie na ten temat prawie wszystko.

Serdecznie zapraszamy.