Tylko w Cork! 16-tego Lutego o godz. 20.30 w An Spailpin Fanach, “Wieczór z Satyrą i Poezją Śpiewaną”

Janek Wolańczyk – Jedyny w Polsce jąkający się stand uper, Należy do grupy Wrocławski Stand-Up. Po za komikiem także konferansjer. Jego motto: Uśmiechnij się!

Paweł Reszela – Polski artysta kabaretowy, uprawiający Stand-Up Comedy, były członek Kabaretu Klakier oraz ostrowskiego Kabaretu BezVAT. Podczas swoich występów nawiązuje świetny kontakt z publicznością i zaraża ich pozytywną energią.

Mateusz Nagórski – muzyk, wokalista i kompozytor. W 2015 roku – płytą “Skruchy i erotyki dla Ewy” – rozpoczął projekt, mający na celu dopisanie muzyki do wierszy i tomików poetyckich Jacka Kaczmarskiego, które nie doczekały się odautorskiej oprawy muzycznej. W listopadzie 2015 roku ukazała się jego druga płyta pt. “Jacek Kaczmarski w świecie baśni”, zawierająca piosenki Barda w jego wykonaniu.
W programie koncertu znajdą się piosenki będące przekrojową prezentacją ponad dziesięcioletniej pracy artystycznej Mateusza Nagórskiego. Artysta zaśpiewa te piosenki Jacka Kaczmarskiego, które są dla niego wyjątkowo ważne, a także zaprezentuje istotną próbkę własnej pracy twórczej – wiersze Poety, do których skomponował muzykę.