12.01.2020 godz.

godz : 11:00

Ballincollig Regional Park

– Rejestracja –

 

 

Zapraszamy gorąco na Drugi Bieg Przyjaciół WOŚP Cork na dystansie 5 km! Pobiegniemy z hasłem „Policz się z cukrzycą” Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, zabierz swoje dzieci, rodziców i przyjaciół. Chcemy w ten sposób zachęcić wszystkich do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wszyscy biegamy dla własnej przyjemności. Przyjdź i przyłącz się do naszej WOŚP-owej rodziny bez względu na twoje tempo! Zachęcamy również bardzo gorąco do zapełnienia puszek naszych wolontariuszy którzy będą na miejscu.

Spotykamy się o godzinie 11 rano na parkingu za szkołą Scoil Barra, tutaj link do mapy:
https://goo.gl/maps/KzoLsXUebX12
Możesz również w mapach goole wpisać następujący kod: V9RV+H6

Trasa ma 5 km długości. Bieg odbywa się w The Regional Park, Ballincollig. Trasa prowadzi głównie przez asfaltowe ścieżki ale znajdą się odcinki pokryte żwirem i drewniane mosty. Niektóre sekcje trasy mogą gromadzić błoto, liście i kałuże po deszczu.

Trasa jest bardzo płaska i składa się z dwóch okrążeń odwrotnie do ruchu wskazówek zegara, rozpoczyna się i kończy na końcu Innishmore Lawn, za kościołem Church of Christ Our Light.
Pamiętaj, że nasz bieg odbywa się na ogólnodostępnym terenie. Postaraj się aby nie zakłócać wypoczynku innym użytkownikom parku i spraw, że wszyscy będą cieszyć się wydarzeniem.

Bieg Przyjaciół WOŚP Cork to przede wszystkim zabawa i jest organizowany przez wolontariuszy. Chcemy, aby bieg był tak bezpieczny, jak to możliwe. Podczas biegu uważaj na nierówne powierzchnie – na trawie lub na asfalcie. Uważaj na rowerzystów, innych biegaczy, pieszych, dzieci, psy i inne zwierzęta, pojazdy oraz inne przeszkody.
Pamiętaj, aby rozgrzać się przed biegiem.
Jeśli zobaczysz biegacza którego stan budzi twój niepokój, zatrzymaj się i udziel mu pomocy tak szybko, jak to możliwe.

Do zobaczenia na mecie, Siema!