Wspieramy biznes z MyCork.

Księgowe i praca biurowa często kojarzą się nam z bezosobowym i sztywnym podejściem do Klienta, rodem z czasów PRL. U nas tak nie jest. 

Firma nasza powstała w 2009 roku. Założyła ja Ania Bobko i przez blisko 10 lat z pomocą pracowników rozwinęła do obecnego stanu. Ania zaczynała współpracę z pierwszymi Klientami w domu.Z czasem postanowiła otworzyć biuro, następnie zatrudniła pierwszego pracownika, a potem kolejnych. W tym okresie zmienialiśmy siedzibę 2 razy ale firma rosła w sile dzięki naszym Klientom i determinacji Szefowej. Dziś biuro mieści się w Little Island i jest nas siedmioro – szczęśliwa liczba 🙂 Wspólnie obsługujemy ponad 1000 Klientów w zakresie  rachunkowości, księgowości i doradztwa biznesowego.

Skąd taka popularność? Tak jak wspomniałam wcześniej choć na codzień paramy się liczbami i toczymy boje z urzędem skarbowym w imieniu naszych Klientów nie zapominamy jak być człowiekiem.
Nie ma dla nas sprawy za trudnej czy za małej, zajmiemy się każdym. Dzięki temu podejściu zdobywamy wiedzę na każdym polu. Nawiązujemy kontakty ze specjalistami w dziedzinie prawa pracy i ubezpieczeń aby jak najlepiej doradzić naszym klientom. AB Accountancy to licencjonowana firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości oraz obsługi kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu i wielkości. Posiadamy licencję Ministra Finansów. Jesteśmy autoryzowanym agentem Revenue.
Czasem zastanawiam się czy to biuro czy dom otwarty bo ciągle coś się ciekawego dzieje, a  mila atmosfera i profesjonalne choć nieformalne podejście do Klientów sprawia, ze chętnie zgłaszają się Oni do nas po porady. Naszymi Klientami są zarówno małe, jednoosobowe firmy, jak również duże spółki. Nasze bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w ciągu 10 lat pracy z firmami o różnym profilu działalności (handlowym, usługowym, produkcyjnym), poparte jest wyższym wykształceniem w dziedzinie rachunkowości, ekonomii oraz zarządzania. Pozwala nam to zadbać o naszych Klientów w najlepszy możliwy sposób zachowując ludzka twarz.
Wiosna przyroda budzi się do życia, dni staja się dłuższe a nam przybywa energii wraz z każdym promieniem słońca. Życzymy wszystkim wspaniałych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy oraz  nowych  pomysłów i inicjatyw w których realizacji i oprawie księgowo rachunkowej chętnie pomożemy.
Magda która jest częścią  firmy AB Accountancy jest dzisiaj autorem tekstu i dziękuje jej za to, bo nie wiem czy sama umiałabym opowiedzieć tak o firmie jak ona to zrobiła. Miałam okazje poznać AB Accountancy jak i dziewczyny które tam pracują i zgadzam się w 100% .
Anna Bobko, właścicielka firmy zbudowała firmę od podstaw i kosztowało ja to wiele pracy jak i wyrzeczeń, ale dzisiaj możne być z tego powodu  dumna bo nie tylko robi to co kocha  ale przede wszystkim pomaga ludziom i to my dziękujemy ze jesteś Aniu . Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia za tydzień w kolejnym cyklu  ” Wspieramy biznes z MyCork ” !!!

AB Accountancy
308 Harbour Point Business Park
Little Island
Co. Cork

Tel: 0833822441
E-mail: konsultacja@abaccountancy.ie

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00