Kochani Nasi,

Po pierwsze, dziękujemy za tak super odzew co do naszej akcji METAMORFOZA Z MYCORK.

Grupa na Facebook już działa, Babunia Aktywuje i podpowiada zdrowe przepisy a nasze spotkanie informacyjne zbliża się wielkimi krokami.

Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Wam więcej szczegółów naszej inicjatywy. Grupa BABUNIA AKTYWUJE (WSZYSTKICH), czyli grupa ogłoszeniowa dla szukających towarzystwa do treningów, wzajemnego wsparcia i wymiany przepisów oraz porad to tylko jedna strona tego medalu. Na czym polega druga?

Otóż mamy przyjemność zaprosić Was już teraz na cykl spotkań z profesjonalistami, którzy pomogą Wam

BYĆ JESZCZE PIĘKNIEJSZĄ

 

Chciałabyś poznać najnowsze trendy w makijażu? A może zapytać jak powinnaś nakładać cienie przy Twoim kształcie oka? – planujemy spotkanie z makijażystką.

Chcesz wiedzieć jak jeszcze lepiej zadbać o cerę (ponoć zeszłoroczne śniegi to nic w porównaniu z tym, co szykuje dla nas irlandzka pogoda, więc jak najbardziej o buzię trzeba się zatroszczyć)? – planujemy spotkanie z kosmetyczką.

Niepokoją cię wieści o nieprawidłowych wynikach badań cytologicznych? A może masz pytania, których sama wstydzisz się zadać lekarzowi? – planujemy spotkanie z ginekologiem.

Nie wiesz, jak powinnaś się ubierać by uwydatnić zalety swojej figury? – planujemy spotkanie ze stylistą.

Jednym zdaniem, chcemy jak najbardziej ułatwić Ci Twoją przemianę w jeszcze piękniejszą, seksowniejszą i pewną siebie kobietę. Bo dla nas każda z Was (i nas) już jest piękna. Co nie oznacza, że nie można tego jeszcze bardziej podkreślić.

Jeśli podoba Ci się ten pomysł, przyjdź na nasze spotkanie informacyjne. Jeśli na spotkaniu być nie możesz – dołącz do naszej grupy FB „Metamorfoza z MyCork”, będziemy tam umieszczać na bieżąco informacje o planowanych spotkaniach, warsztatach, imprezach i inicjatywach związanych z naszym programem.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich pięknych Pań

 

Zespół Redakcyjny MyCork

 

Przypominamy, że spotkanie informacyjne odbędzie się w środę, 3 października 2018 o godzinie 18:00. Z przyczyn od nas niezależnych zmieniło się miejsce spotkania – odbędzie się ono w The Blackrock Inn (Mahon Golf Course, Skehard Road w Cork). Zapraszamy gorąco!