Nie śpimy! Wstajemy! Tak jak zapowiadałam, tak też się stanie.  Od 28 lutego czyli w ostatni czwartek miesiąca Karolina rozpocznie cykl 5 spotkań w ramach projektu  „Metamorfozy” z MyCork. Celem tych zajęć jest zapewnienie uczestnikom przestrzeni do odkrywania samych siebie. Narzędzia, które Karolina przygotowała dla uczestników pozwolą zatrzymać się i spojrzeć na swoje życie z całkiem nowej perspektywy. Karolina wierzy, że każdy z nas jest ekspertem we własnym życiu, czasem tylko jesteśmy zagubieni przez co trudno jest znaleźć właściwe rozwiązanie. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom, narzędziom i pytaniom zmuszającym do refleksji, zagubienie i niepewność ustąpią miejsca jasności, pewności i chęci do natychmiastowego działania.

Podczas comiesięcznych spotkań każdy uczestnik sam oceni, w jaki sposób chciałby wykorzystać ten cenny czas, na którym aspekcie swojego życia się skupić i jaki cel zrealizować. Karolina ze swojej strony zadba o ciekawe, angażujące uczestników ćwiczenia oraz wsparcie dla każdego z osobna w realizacji jego celu. Wszystko to odbędzie się w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze, w gronie osób, które tak jak Ty chcą przygotować się do swojej własnej Metamorfozy!

Zastanawiacie się na pewno kim jest tajemnicza Karolina. Otóż jest to młoda, pełna pozytywnych wibracji dziewczyna, której najwięcej energii daje praca z ludźmi. W Polsce Karolina spełniała się jako nauczycielka języka angielskiego. Od przyjazdu do Cork w 2006 roku jej droga zawodowa obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji, które ją samą niejednokrotnie zaskakiwały. Jedno jest pewne – każde doświadczenie było niesamowicie cenne i pomogło Karolinie odkryć coraz to nową cząstkę samej siebie, a ludzie których miała szczęście spotykać na swojej drodze bardzo jej w tym pomogli.

W 2015 roku Karolina zaczęła w Cork intensywne szkolenie dla trenerów rozwoju osobistego, które całkowicie zmieniło jej spojrzenie na świat i samą siebie. Na własnej skórze przetestowała narzędzia, które, po latach wątpienia we własną wartość, uczyniły z niej osobę pewną siebie i świadomą swoich mocnych stron, które teraz na co dzień wykorzystuje. Wiedza którą nabyła pozwala jej żyć bardziej świadomie i podejmować właściwe decyzje. W ciągu ostatnich 4 lat Karolina przeprowadziła ponad 130 godzin warsztatów rozwoju osobistego (w ramach programów „Bez granic – międzynarodowe doświadczenie zawodowe kluczem do aktywizacji młodych osób”, realizowanego przez szczecińską Zachodniopomorską Grupę Doradczą w partnerstwie z Centrum Together-Razem; „Our sense of being Together” ufundowanego przez Cork Equal and Sustainable Communities Alliance (CESCA), oraz „Happiness Club” w Together-Razem, którego jest pomysłodawczynią). Karolina współpracowała też z organizacją Dress for Success, gdzie podczas indywidualnych sesji coachingowych wspierała kobiety powracające na rynek pracy.

Tak więc kochani sami widzicie ,że nie można pozostać obojętnym na zaproszenie Karoliny. Szykujcie się na potężnego kopa do działania. Całe warsztaty są całkowicie darmowe nie licząc waszej energii, którą podzielicie się z Karoliną. Pierwsze spotkanie zatytułowane jest „Na drabinie życia. Dokąd zmierzam?” i będzie pierwszym etapem w procesie odkrywania jakiej zmiany potrzebujemy, by już teraz odczuwać większą satysfakcję z życia.

Pamiętajcie zaczynamy 28 lutego o godzinie 18.00 w Pubie Blackrock Inn. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana rejestracja.

Eventbrite - Na drabinie życia. Dokąd zmierzasz?

Czekamy na Was bardzo gorąco.