Wizyta u ginekologa, z czym nam się kojarzy ?
Jak często robimy badania kontrolne oraz badanie cytologiczne oraz usg piersi. Każda z nas powinna zadać sobie to pytanie. W medycynie decydującym czynnikiem wyboru lekarza powinna być jego wiedza, doświadczenie oraz podejście do pacjenta. Mimo wszystko niektóre z nas nie są w stanie się przełamać. Stres towarzyszący każdej wizycie w gabinecie lekarskim przeradza się w krępację. Nie bez znaczenia są nasze wyobrażenia na temat tej specjalizacji. Można to zmienić odwiedzając klinikę która polecam.

Dr. Dorota Sanocka Pregnancy Screening klinika która znajduje się w Blarney Co.Cork
zajmuje się diagnozowaniem chorób, leczeniem i profilaktyką medyczną związaną z kobiecym układem rozrodczym. Naukowiec i lekarz zajmuje się również niepłodnością kobiet jak i mężczyzn. To  jest jej pasja żeby pomagać i spełniać marzenia ludzi którzy bardzo pragną mieć dzieci. Od ponad 30 lat w zawodzie gdzie wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując w szpitalu w Poznaniu oraz laboratorium oraz licznych prywatnych klinikach . W Irlandii świadczy swoje usługi od sześciu lat . Nawiązała liczne kontakty współpracuje z innymi lekarzami i konsultuje wyniki oraz wciąż poszerza wiedzę.  W maju tego roku Pani doktor była gościem radia 96 FM została poproszona o wywiad w sprawie wykonywania cytologii w Irlandii oraz publicznego systemu opieki zdrowotnej i jakie błędy popełnia się w leczeniu pacjentów oraz jak można dokonać zmian na lepsze . Pani Doktor jest szanowanym specjalistą. W klinice sprzęt najwyższej klasy a przyszłe mamy mogą wykonać w klinice usg 4D oraz ocenę anatomii płodu.

  Do ginekologa powinna chodzić każda kobieta, aby regularnie wykonywać niezbędne badania. Podstawowy pakiet badań ginekologicznych obejmuje badanie powłok brzusznych, a także wewnętrzne badanie mające na celu ocenę i sprawność funkcjonowania macicy i jajników. Dodatkowo wykonuje się cytologię (w zależności od potrzeb i ryzyka wystąpienia choroby, jednak najczęściej co roku), a niekiedy także USG, czyli badanie ultrasonograficzne.

Oprócz standardowych badań, zdarza się, że zaistnieje potrzeba wykonania dodatkowych testów, które pozwolą zdiagnozować konkretny problem. Do najczęstszych intymnych kłopotów kobiet należą różnego rodzaju infekcje. Są to na przykład drożdżyca, grzybica pochwy, infekcje bakteryjne czy zapalenie pochwy. Infekcje intymne mogą przytrafić się każdej kobiecie. Często przydarzają się paniom, które są zestresowane i przemęczone. Wówczas osłabia się odporność organizmu, co często prowadzi do występowania różnych infekcji.

Pani Doktor Dorota Sanocka prowadzi również nieformalne spotkania przy kawie i ciastku z pacjentkami na temat profilaktyki zdrowotnej. Najbliższe spotkanie odbędzie się 12 sierpnia ze szczególnym uwzględnieniem badań cytologicznych.  Więcej informacji na Facebook oraz rezerwacja miejsc w wiadomości prywatnej. Nie jest to pierwsze ani ostatnie spotkanie Pani Doktor jest otwarta na kontakt z ludźmi bardzo miła i sympatyczna. Plany na przyszłość to laboratorium już niedługo będzie można wykonać badania morfologii oraz badania profilaktycznie i diagnostyczne  oraz badanie z kropli krwi dzieci. Następna ciekawostka jest badanie w jakim stanie jest twój organizm analiza InBody polega on na sprawdzeniu ile jest wody w organizmie oraz ile tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej i czy trzeba wprowadzić zmiany w diecie czy należy wykonywać ćwiczenia itd. To nie wszystko gdyż w gabinecie również można wykonać badanie tj. Kwantowy analizator magnetyczny   a dzięki niemu można wiele dowiedzieć się na temat swojego zdrowia czego nam brakuje w organizmie, na co jesteśmy uczuleni oraz co leczyć itd. Dużo można opowiadać Pani Doktor z pasją do swojej pracy i ludzi. Naprawdę polecam i do następnego wspieramy biznes w mycork.

 

76 Wooddfield Road
Blarney Co.Cork
0899621307
www.pregnancyscreeningdrsanocka.com
FB . Dr.Sanocka Pregnancy Screening

Pregnancy Screening Ireland

76 Woodfield, Station Rd, Shean Upper, Blarney, Co. Cork, T23 DV22, Ireland