Zapotrzebowane na sztukę wzrasta. Ludzie coraz częściej doceniają umiejętności i talent artystów. Są też zmęczeni tapetami, wydrukami, które się powielają. Ludzie szukają coraz częściej oryginalności.

Uzdolniony artystycznie i z wielką
wyobraźnia. W Irlandii mieszka od pięciu lat oraz prowadzi firmę i zajmuje się głównie malowaniem domów ale nie tylko . Artysta tak można powiedzieć o nim ma dwadzieścia lat doświadczenia w tym co robi i wielka pasję do malarstwa. W wieku dwudziestu paru lat wyjechał do Włoszech tam również pracował w zawodzie ale nie tylko zajmował się również sprzedażą motorów oraz skuterów . Dusza buntownika szukał swojego miejsca na ziemi i nie chciał wracać do polski na stałe. Los tak chcial że przyjechał do Cork i tu z pomocą programu back to work otworzył firmę i dzisiaj jest szczęśliwym człowiekiem. W rozmowie ze mną opowiadał że to jest to miejsce i ten czas . Praca daje mu satysfakcję lubi tu mieszkać i otaczać się ludźmi którzy dają energię . Życie czasami nie było dla niego łatwe i trochę przeżył zanim znalazł się w tym miejscu . Bardzo sympatyczny i wrażliwy człowiek bo wkoncu tacy są artyści i przede wszystkim zajęty praca jedyny dzień w którym udało mi się z nim spotkać była niedziela bo wtedy odpoczywa i ładuje baterie na kolejny tydzień.

Piękne wzory na ścianach stają się coraz bardziej modne. Zachwycają, nadają wnętrzom oryginalności, pobudzają wyobraźnię. Stają się dziełem sztuki w naszym własnym domu lub miejscu pracy. Tym również zajmuje się Leszek ale także grafika na samochodach czy motorach . Ma w swoim domu pracownie i zajmuje się również malowaniem portretów. Plany na przyszłość to rozwój firmy więcej zleceń .
Polecam osoba godna uwagi wiele informacji na stronie internetowej oraz facebook. Polecam i dozobaczenia w następnym artykule wspieramy biznes z Mycork .

Tel: 0868481569
www.paintyourhouses.com
Email. Info@paintyourhouses.com
Facebook paint you house albo poprostu
Leszek Dziopa .