Ile razy zdarzyło Ci się pomyśleć „chcę prowadzić zdrowszy tryb życia, więcej się ruszać, zdrowiej jeść, ogólnie zadbać o siebie i swoje dobre samopoczucie”?

Wakacje już minęły, zaczęła się jesień. Dość zimna, trzeba przyznać, szczególnie w kontraście do przepięknej letniej pogody jaką natura nas w tym roku rozpieściła. Wraz ze spadkiem temperatury i częstszymi opadami deszczu bardzo wielu z nas odczuwa spadek energii. Motywacji do zmian brak jeszcze bardziej. Może by się ten czas na ćwiczenia znalazł, ale samemu bywa trudno się „dopilnować” a coraz wcześniejsze zachody słońca odstraszają (szczególnie panie) od samotnych spacerów.

Ale w tym roku może być inaczej. Nasza redakcyjna PRAWIE BABUNIA (pewnie czytacie jej rewelacyjne porady) wpadła na super pomysł – dlaczego nie wykorzystać tak popularnej strony jaką (dzięki Wam, kochani) jest MyCork.org do zorganizowania grupy osób, które chciałyby coś zmienić w swoim trybie życia? Nasza cała redakcja zareagowała na ten pomysł bardziej niż entuzjastycznie. I tak powstała nasza nowa inicjatywa: METAMORFOZA Z MYCORK, do której wszystkich Was zapraszamy.

 

Idea programu jest prosta – każdy, kto bez zbędnej presji, w dogodnym dla siebie czasie i w dobrym towarzystwie, chce zadbać o siebie, może do nas dołączyć. Nasz program łączyć będzie w sobie kilka elementów (o nich kiedy indziej), ale podstawą jest grupa

BABUNIA AKTYWUJE (WSZYSTKICH)

Nie dajcie się zmylić nazwie – to, że aktywuje nas Prawie Babunia nie oznacza, że jest to grupa tylko dla pań „w pewnym wieku”. Miejsce (i towarzystwo) znajdzie u nas dla siebie każdy, bez względu na płeć, wiek czy aktualny poziom kondycji fizycznej. Chcemy, by była to grupa łącząca, a nie dzieląca ludzi. Potrzebujesz towarzysza by odważyć się pójść na siłownię? Chcesz w większej grupie przygotować się do półmaratonu? Nie interesuje cię tak intensywna aktywność fizyczna, ale fajnie byłoby mieć osobę, z którą pójdzie się na spacer (a przy okazji poplotkuje)? A może szukasz kuchennych inspiracji i nowych przepisów? Jeśli tak, „Babunia Aktywuje (Wszystkich)” jest dla Ciebie.

Jest jeden warunek przystąpienia do naszej grupy – POZYTYWNE NASTAWIENIE. I do innych, i do siebie. Każdy z nas ma swoje doświadczenia (i te dobre i te złe), każdy z nas ma coś ciekawego, co może wnieść do grupy, każdy też popełnił błędy „anty-zdrowotne” – i nikt nikogo nie powinien za to oceniać. Siebie samego też nie. Liczy się to, że TERAZ, Z NAMI chcesz żyć zdrowiej, lepiej, piękniej. Zgadzasz się na taki warunek? To zapraszamy do Grupy!

3 października, o godzinie 18:00

The Blackrock Inn

Mahon Golf Course, Skehard Road, Cork

Jeśli jesteś ciekawa (ciekawy, panowie też mogą skorzystać) szczegółów, to zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w środę, 3 października, o godzinie 18:00 

 

Zespół redakcyjny MyCork

THE BLACKROCK INN

Mahon Golf Course, Skehard Road, Cork