Kochani, przed nami kolejny weekend , tym razem długi. Poprzedni bardzo udany, dzięki Kobranocce, na prawdę chłopaki pokazali klasę. Tym razem większość imprez będzie związanych z dniem Świętego Patryka, chociaż przedstawię Wam kilka propozycji nie związanych z tym irlandzkim świętem.

 

Piątek

  • W Cypres Avenue od godziny 23.00 Dave Clarke, nazywany “Baronem muzyki techno”.

Sobota

  • W sobotę zapowiedziane są imprezy dla całej rodziny. Juz o 12.00 rusza St. Patrick’s Day Market na Emmet Place. Między innymi można będzie obejrzeć Rebel Parade (Heroes & Villains) od godziny 14.00. O 13.00 przez South Mall, Grand Parade, St. Patrick’s Street przejdzie parada pod hasłem “Demokracja dla wszystkich – 100 lat praw kobiet do głosowania w wyborach”.
  • Wieczorem coś dla fanów muzyki Drum’n Base w An Spailpin Fanach od 21.30 Evolution DnB. Oprócz tego, jak co roku, w każdym pubie mnóstwo atrakcji.

Niedziela

  • Już od wczesnych godzin popołudniowych w Millstreet, Green Glen Arena rozpoczyna się Tech Works Festival (www.techworksfestival.com), wystąpi mnóstwo gwiazd sceny techno.
  • O 14.00 na Patrick’s Hill zostaną puszczone tysiące kolorowych piłek.
  • W Crane Lane od godziny 16.00-18.00 można spróbować swoich sił w Irish dance, impreza dla dorosłych, 5€ wstęp. Później Whole Lotta Voltage, zespół grający utwory AC/DC.
  • O 17.00 w The Poor Relation na Parnell Place, Corka Ska & Reggae Festival Club.
    W związku z tegorocznym hasłem parady, w Cork City Hall odbędzie się bal charytatywny wydany przez Lorda Mayora Cork. To juz impreza, na której obowiązuje klasyczna elegancja. Bal zaczyna się o 20.00.

Oprócz tego w ten weekend , można wybrać się do cyrku w Ballincollig lub Carrigaline.
Carboot sale w niedzielę w Castletownroche, Carrigtwohill i Ballydehob. Nie ma carboota w Blarney, w poniedziałek!

To tyle moi drodzy. Trzymajcie się ciepło, bo zapowiada się ochlodzenie. Udanego weekendu.