Zapraszamy serdecznie wszystkie kobiety  na mile pogawędki przy kawie o zdrowiu i urodzie , które odbędą się 6 czerwca  w Blackrock Inn  o godz. 19:00 Spotkanie poprowadzi Pani Dr Krawczyk, która przybliży nam  temat profilaktyki zdrowotnej u kobiet, w zakresie zdrowia fizycznego, psychicznego i estetyki medycznej. Co powinnyśmy wiedzieć , by cieszyć się dobrym zdrowiem, pozytywnym nastawieniem i zaprzyjaźnić się z opływającym czasem. Piękno duszy i piękno ciała to świetny temat na wieczorne spotkanie wśród kobiet 🙂 Pani Dr postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania i omówić wszystkie interesujące kobiety zagadnienia medyczne i estetyczne.
Dr Krawczyk swoje kwalifikacje medyczne zdobyła w Polsce, gdzie ukończyła Sląska Akademie Medyczna w Katowicach, po czym odbyła staż podyplomowy i specjalizacyjny z zakresu chorób wewnętrznych w Sosnowcu. Pracowała w Szpitalu na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, jak również w Poradni Rejonowej. Jóź w czasie studiów urlopy dziekańskie pozwalały jej na doświadczenia przed emigracyjne w Paryżu we Francji, gdzie spędziła 6 miesięcy , a następnie w Stanach, mieszkając rok w Las Vegas, 6 miesięcy w San Diego i Los Angeles. Jóź wtedy wiedziała, ze po powrocie do Polski, ukończeniu studiów i specjalizacji, wybierze lekarska przygodę emigracyjna. Z zielona karta w reku w 2005 zaczęła emigracje na poważnie od Chicago, gdzie rozpoczęła proces nostryfikacyjny i prace w Polish Media Group, prowadzać kolumnę medyczna i wywiady z politykami i ludźmi biznesu w polskim tygodniku.Ciekawe doświadczenia w charakterze asysty chirurgicznej przy operacjach plastycznych stop były dodatkowym bonusem. W 2007 roku pojawiła się propozycja rocznego kontraktu w Irlandii w County Mayo jako lekarz rodzinny. Potrzebowano pilnie lekarza. Przyleciała na Zielona Wyspę na rok, została do dzisiaj. Najpierw County Mayo, potem County Galway, po czym od 9 lat Cork.
Zainteresowania: liczne ( jazda konna, tenis, taniec, teatr, jazda na rolkach,latanie, a przede wszystkim podróżowanie).
Pani Dr zwiedziła ponad 50 krajów dotychczas, licząc, ze to tylko półmetek:) Wciąż zwiedza….Zaliczyła już mała przygodę z dziennikarstwem w USA, aktorstwem w Cork ( kilka występów z grupa teatralna Bric-A-Brac), jeszcze niedawno doskonaliła jazdę konna ze skokami, obecnie doskonali taniec irlandzki i robi licencje pilota.
Zachęca , by czerpać z życia pełną garścią, cieszyć się każda chwila i miedz apetyt na więcej! Nade wszystko realizować swoje marzenia!
Do tego , oczywiście przyda się zdrowe ciało i zdrowy duch, wiec spotkajmy sie w gronie kobiecym i porozmawiajmy o tym , co nam na ciele czy duszy lezy; zadajmy trudne pytania, znajdźmy lepsze rozwiązania zdrowotne, by moc cieszyć się pięknym życiem!
W Cork Pani Dr prowadzi wielospecjalistyczna przychodnie, gdzie przyjmuje dzieci i dorosłych oraz zajmuje sie medycyna estetyczna, wykonując zabiegi osoczem bogatobiałkowym, karboxyterapie, estetykę z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu. Klinika oferuje również opiekę lekarska kobiet w ciąży, szczepienia dzieci; konsultacje ginekologiczne, laryngologiczne, fizjoterapie, psychoterapie i usługi dentysty.