W czwartym odcinku serii Polak Na Swoim poznacie Pawła, który prowadzi działalność pod kątem remonto-budowlanym. W tym odcinku zobaczycie jak wygląda jego praca oraz dowiecie się między innymi o pewnych różnicach między klientami w Irlandii a tymi w Polsce.

Podobnie jak w przypadku Łukasza z trzeciego odcinka, Pawła biuro to jego biały van i telefon komórkowy. Z racji tego – dzięki uprzejmości managera sklepu Express Kitchens & Floors – wywiad został nagrany w jego pomieszczeniach gdzie Paweł akurat wykonywał remont.

Paweł działa na rynku irlandzkim od kilku lat ale nie ma żadnej strony internetowej na której mógłby się reklamować ponieważ nie ma takiej potrzeby. Jego usługi reklamowane są wyłącznie poprzez bardzo zadowolonych klientów.
W razie potrzeby możecie skontaktować się z Pawłem telefonicznie (0863624358)

Z Pawłem znamy się od kilku lat i podobnie jak z Łukaszem, poznaliśmy się w środowisku polskich motocyklistów.
Co więcej: w 2013 roku razem z Pawłem jak i innymi polskimi motocyklistami otwieraliśmy paradę z okazji Dnia Świętego Patryka w Cork (bodajże po raz pierwszy paradę otwierał ktoś innej narodowości niż irlandzka!).

Zapraszam wszystkich do oglądania!

Specjalne podziękowania dla portalu MyCork za patronat medialny!

UWAGA:
Jeśli za Waszym wyjazdem z Polski kryje się jakaś ciekawa historia lub taka, której doświadczyliście już w Irlandii a którą chcielibyście się podzielić z innymi (również anonimowo) to zapraszam gorąco do kontaktu!
Również jeśli wykonujecie w Irlandii jakąś niecodzienną pracę i chcielibyście o niej opowiedzieć, również proszę o kontakt!

Mój adres email: adamkrolikowski@yahoo.com