Ambasada RP w Dublinie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w biegu PolskaEire Run, który odbędzie się 5 maja 2018 roku w Dublinie w Phoenix Park. Bieg został zorganizowany ku uczczenia 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę i zarazem będzie wydarzeniem inaugurującym IV edycję Festiwalu PolskaEire 2018.

Jest to wyjątkowy projekt Ambasady RP w Dublinie, który stanowić będzie niepowtarzalną okazje do integracji społeczności polskiej i irlandzkiej,  a także do kształtowania w młodym pokoleniu zarówno zamiłowania do aktywności sportowej, jak i postaw patriotycznych.

Mamy nadzieje że PolskaEire Run poprzez swój integracyjny charakter i historyczny kontekst przyczyni się także do ukształtowania wizerunku Polski i Polaków jako szanujących swoje tradycje narodowe i jednocześnie promujących kulturę Polski w sposób aktywny i idący z duchem czasu.

PolskaEire Run odbędzie się w prestiżowej lokalizacji w Phoenix Park w Dublinie.

Bieg zaplanowano na dystansie 5 i 10 kilometrów oraz na dystansie 1 kilometra dla dzieci. Dla uczestników biegu na tą okazję zostały przygotowane unikalne medale.

Serdecznie zapraszamy was do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu.

Więcej informacjii Tutaj