Angielski jest jednym z najczęściej używanych języków na całym świecie i wiodącym językiem w międzynarodowych kontaktach biznesowych i nie tylko.

Poszukujesz świetnego tłumacza, który dokona przekładu potrzebnych ci materiałów z języka polskiego na angielski albo z angielskiego na polski? Pamiętaj, że tego typu sprawy najlepiej oddać w zaufane ręce. Zgłoś się do cieszącego się nieskazitelną opinią biura tłumaczeń. Niech referencje innych klientów, certyfikaty i nagrody będą twoimi drogowskazami do najlepszych.
Jakub Olearski od 12 lat mieszka w Cork. Po dwóch latach pracy jako księgowy postanowił coś zmienić. Wrócił do Polski, gdzie kupił jacht i przypłynął nim do Cork, po czym otworzył firmę tłumaczeniową. Spełnia w niej swoje marzenia, a przede wszystkim robi to, co lubi. Dzięki temu praca jest dla niego przyjemnością, każdy dzień jest inny i pozwala poznać wielu nowych ludzi. Pan Jakub zajmuje się różnego rodzaju tłumaczeniami – włączając w to nawet tak trudne zadania – jak tłumaczenia medyczne, a także pomocą przy wypełnianiu formularzy. Regularnie występuje też jako tłumacz w sądzie, na Gardzie i w innych instytucjach. Ciekawostką jest to, że zajmuje się on również podkładaniem głosu do filmów. Ostatnio był zaproszony do współpracy przy filmie instruktażowym w firmie zatrudniającej wielu Polaków. Jego biuro mieści się samym centrum, na Washington Street .
Zapraszam i do zobaczenia w następnym wspieramy polski biznes w MyCork.

Jakub Olearski
Tel: 0851042600
18 Washington Street
email: info@jot.ie 
Facebook : Jakub Olearski Tłumacz Cork