Akceptując regulamin dobrowolnie wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę mycork.org. Zbierane są wszystkie dane widoczne w formularzu, dane te są usuwane po dwuch miesiącach od wygaśnięcia ogłoszenia. Twoje dane są traktowane z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Dane podane w formularzu nie są przekazywane osobą trzecim i są automatycznie przetwarzane przez nasz serwis. Więcej informacji na stronie PRIVACY POLICY

W przypadku problemów skontaktuj się z Administracją: ogloszenia@mycork.org.

Regulamin:

 1. Limit wysłanych ogłoszeń: 14 w ciągu 7 dni (aczkolwiek zalecamy 2-3 ogłoszenia dziennie).
 2. Stowarzyszenie MyCork nie ponosi odpowiedzialności za treść wysłanych ogłoszeń.
 3. Ogłoszenia ukazują się bezpośrednio po ich umieszczeniu przez ogłoszeniodawców.
 4. Prosimy o jak najszybsze zgłoszenia w przypadku jakichkolwiek prób naruszenia regulaminu.
 5. Obowiązuje ZAKAZ publikacji ogłoszeń niezgodnych z prawem, bądź zachęcających do jego łamania, a dotyczy to szczególnie (ale nie tylko) ogłoszeń o kupnie i sprzedaży papierosów, alkoholu, leków i środków farmaceutycznych (w tym tych BEZ recepty). Regulamin dotyczy także wiadomości wysyłanych ogłoszeniodawcom.
 6. Ogłaszając się ze sprzedażą lub z ofertą kupna nielegalnych przedmiotów AUTOMATYCZNIE WYRAŻASZ ZGODĘ NA NATYCHMIASTOWE PRZEKAZANIE TEGO OGŁOSZENIA DO ODPOWIEDNICH INSTYTUCJI i na usunięcie wszystkich twoich ogłoszeń, ograniczenie dostępu do zamieszczania ogłoszeń i do forum MyCork.
 7. Zabronione jest wykorzystywanie ogłoszeń do prowadzenia sporów mających swe źródło w prywatnych lub zawodowych relacjach ogłoszeniodawców lub osób trzecich.
 8. Zabrania się ujawniania w ogłoszeniach jakichkolwiek danych osobowych innych użytkowników oraz osób trzecich. Zabrania się również podawania informacji naruszających prywatność innych użytkowników oraz osób trzecich.
 9. Nie wolno zamieszczać/używać słów, określeń i obrazów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe.
 10. W przypadku ogłoszeń publikowanych w niewłaściwych działach oraz zdublowanych, usunięciu ulec mogą wszystkie ogłoszenia danej osoby. Zabrania się umieszczania ogłoszeń które w jakikolwiek sposób promują strony internetowe, które w ocenie Administracji stanowią konkurencję dla forum i portalu MyCork.
 11. Próba dodania zdjęcia większego niż ustalony limit wiąże się z koniecznością ponownej edycji ogłoszenia.
Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte? Dlaczego dostęp do dodawania ogłoszeń został ograniczony?
 1. Usuwane będą: Oferty sprzedaży i kupna lekarstw (łącznie z tymi dostępnymi bez recepty), alkoholu, papierosów, nielegalnych substancji czy przedmiotów, oferty niezgodne z obowiązującym prawem lub na zamiar łamania tego prawa wskazujące.
 2. Dział “Oferuję (praca)” służy TYLKO I WYŁĄCZNIE do zamieszczania ofert pracy. Wszelkie oferty zarobku polegającego na sprzedaży bezpośredniej będą usuwane. Tyczy się to też wszystkich ogłoszeń dotyczących MLM*. Ogłoszenia niezwiązane z ofertą pracy (np kupno, sprzedaż), a umieszczone w tym dziale będą usuwane a wszystkie ogłoszenia danej osoby mogą zostać usunięte.
 3. Jak wyżej – ogłoszenia reklamujące firmy MLM będą usuwane.
 4. Jeszcze raz dla przypomnienia – oferty sprzedaży i kupna wymienionych wyżej produktów i usług za pośrednictwem portalu www.mycork.org skutkować będzie usunięciem danego ogłoszenia i/lub zablokowaniem osoby zamieszczającej je.
 5. Usunięte będą też ogłoszenia zdublowane (zamieszczone w dwóch różnych działach).

*http://blog.pawellenar.pl/mlm-co-to-jest-mlm

 

Zamieszczanie zdjęć

Do każdego ogłoszenia można dołączyć maksymalnie 3 zdjęcia, każde z nich o rozdzielczości nie przekraczającej 400x300px.

Instrukcja zamieszczania ogłoszeń

Jeśli masz wątpliwości co do sposobu zamieszczania ogłoszeń w portalu mycork.org, przeczytaj “Vademecum zamieszczania ogłoszeń” udostępnione w postaci pliku PDF w poniższym linku:

Vademecum zamieszczania ogłoszeń

 

Administracja portalu i forum zastrzega sobie również możliwość usuwania ogłoszeń bez konieczności podania przyczyny.