Bantry przybiera barwy bialo-czerwone aby wspólnie kibicować Polsce podczas meczu 24-go czerwca!

 

Podwójna uroczystość odbędzie się 24 czerwca w Bantry.

Multikulturalny Festival Święta Kupala, który będzie miał miejsce na Wolfe Tone Square od godz.13 do 19, z muzyką, tańcami, rozrywką dla całej rodziny, tradycyjnymi grami z różnych krajów, warsztatami tańca oraz plecenia wianków, jarmark z przekaskami oraz wystawy sztuki – wszystko w stylu  multikulturalnym.

Wioska Słowiańska, warsztaty plecenia wianków, parada do oceanu i wrzucenie wianków do wody, takze wspolne tancowanie i biesiada – to wszystko stworzy średniowieczny klimat. Bedzie rownież pokaz walki Vikingów, grupa roztanczonych Meksykan w przepięknych kolorowych, tradycyjnych strojach oraz taniec Indyjski, zaprezentowany przez tradycyjną Indyjską 16-osobowa grupe. Będzie też wystawa lokalnych artystów, malowanie twarzy, i wiele ciekawych atrakcji. Wstep na impreze I wszystkie jej atrakcje jest darmowy.

O godzinie 19 Polska będzie grała mecz z Kolumbią w meczu Mistrzostw Świata.

Zapraszamy wszystkich fanów kibicujących Polsce z hrabstwa Cork  i nie tylko do Bantry aby wspólnie kibicowac Polsce podczas tego meczu.  Wszystkie puby, hotele i kluby beda przygotowane na Polską inwazję, a i miejscowi przylaczą się do zabawy.

Bantry odtworzy duch Wloch lat 1990. Pomalujemy Bantry na bialo-czerwono.

 

Ole Ole ole nie damy sie!

My chemy gola! Polacy! My chcemy gola!