Rynek motoryzacyjny ulega ciągłym przemianom. Dotyczy to również warsztatów samochodowych. Producenci samochodów i części zamiennych nieustannie wprowadzają nowe rozwiązania i technologie.  Choć od czasów, kiedy na ulice wyjechały pierwsze pojazdy wyposażone w silniki spalinowe, dokonał się niebywały postęp technologiczny, to jedno pozostało niezmienne – samochody psują się z taką samą częstotliwością jak dawniej.
Nic nie wskazuje też na to, by sytuacja ta miała się zmienić. Zbyt wiele firm ma w tym żywotny interes .Wystąpienie w pewnym okresie niektórych z usterek bywa planowane już na etapie konstruowania pojazdu. Jak się szacuje, aż 40% kosztów utrzymania samochodu stanowią jego naprawy, dlatego też tworzą one bardzo znaczny i bogaty rynek, w którym swój duży udział mają warsztaty samochodowe.
Musisz udać się do warsztatu samochodowego, ale nie wiesz, który wybrać? Boisz się, że mechanicy Cię oszukają, użyją gorszej jakości części lub wmówią Ci, że potrzebujesz naprawy sprawnego w rzeczywistości elementu?
To jest zrozumiałe i każdy z nas ma takie obawy. Czym kierować się przy wyborze dobrego warsztatu samochodowego.
Jak w każdej  branży usługowej ważnym elementem są ludzie i zaufanie jakich  ich darzymy.  W Cork mamy wiele  firm prowadzonych przez rodaków, oferujących naprawy i serwisy. W dzisiejszym artykule przedstawię Wam  jedna z nich .

Ultimate Garage – warsztat samochodowy.  Właściciel  Jakub  oraz dwóch jego pracownikow  Grzegorz i Mariusz . Firma zaczęła swoją działalność  w  2016, ale z każdym rokiem jest coraz więcej pracy i więcej zadowolonych klientów.  Jakub zanim otworzył własny warsztat pracował przez wiele lat w branży. Doświadczenie jakie zdobył pozwala mu z powodzeniem prowadzić własny biznes.  Jest to ciężka praca która wymaga poświęcenia.

Czasami pracują do późnych godzin nocnych i często warsztat jest praktycznie drugim domem dla właściciela jak i dla pracowników. Jakub współpracuje z innymi firmami typu komisy samochodowe, dealer  itp.  oraz zajmuje się naprawami samochodów prywatnych klientów . Dla niego motoryzacja to  pasja. W rozmowie ze mną  powiedział że jego miłość to marka bmw . Jest pełen pozytywnej energii i pasji do samochodów.   Taki powinien być mechanik do którego chciałabym się udać w razie awarii mojego auta.
 Usługi jakie świadczy firma:
 • Wymiana sprzegla
 • Rozrzad
 • Serwis
 • Tarcze klocki
 • Spawanie tlumnikow
 • Spawanie felg
 • Remont silnika
 • Remont skrzyni biegow
 • Przygotowanie pod NCT
 • Ustawianie swiatel
 • Wymiana opon
 Życzę Wam moi mili szerokiej drogi i aby nasze auta jeździły nam jak najdłużej i przede wszystkim się nie psuly a jeśli tak się zdarzy abyśmy mieli warsztat samochodowy który sprosta naszym wymaganiom.  Ja taki mam Ultimate Garage !!!! Do zobaczenia za tydzień .
Unit T31 Togher Industrial Estate, Cork
Tel: +353 86 023 5598

Ultimate Garage

Ultimate Garage

Unit T31 Togher Industrial Estate, Cork

 

+353 86 023 5598