Wspieramy biznes w MyCork!!!

Nie od dziś wiadomo, że małe i średnie firmy stanowią część gospodarki w Irlandii. W związku z tym chcemy co tydzień cyklicznie promować polskie firmy. Często nie zdajemy sobie sprawy z różnorodności polskich firm w Corku i okolicy.  Polscy przedsiębiorcy często dają zatrudnienie innym, spełniają własne marzenia  a przede wszystkim kochają to co robią.

W samym centrum miasta Cork, naprzeciwko stacji autobusowej, znajduje się sklep GSM Center,  właścicielem jest pan Darek. Firma zaczęła swoją działalność w 2006 roku, zajmuje się ona serwisem smart-fonów, naprawą komputerów i laptopów oraz innych elektronicznych gadżetów ale nie tylko, możesz tutaj kupić ładowarkę czy obudowę do telefonu.Naprawa telefonów  odbywa się profesjonalnie i jest udzielana gwarancja, ze strony pracowników możesz liczyć na fachową poradę.

Pan Darek opowiedział mi że  mieszka w Corku od 13 lat a sklep oraz naprawa telefonów, laptopów czy innych elektronicznych urządzeń to jego pasja i zajmuje się tym od zawsze,  „Pasja przede wszystkim, nie brałem pod uwagę że mógłbym robić coś innego” mówi pan Darek.

Na pytanie jakie ma plany na przyszłość opowiada że chciał by wygrać w lotto.

Dziękuję za rozmowę z Darkiem, właścicielem GSM Center.

 

GSM Centre

29 Patrick’s Quay, Cork

Tel: 0214509608

Email: info@gsmcentre.ie

GSM Centre